Životný účel

Autor: Ivan Cesnak | 17.9.2012 o 0:07 | (upravené 17.9.2012 o 6:50) Karma článku: 2,84 | Prečítané:  196x

Objavte Váš životný účel.  Dokážte charakterizovať životný účel? Hľadáte čistú, detailnú myšlienku toho, čím sa môžte a chcete stať? Váš životný účel je je to, čo si mienite vziať od tohto života. Čo chcete zažiť, čomu chcete porozumieť a čo sa chcete naučiť. Objavovanie vytvára časové pole myšlienok, šťastia, jasnosti a sústredenosti. Nájdenie životného účelu sa začína objavovaním toho, čo zaujíma vaše srdce a vedie vás životom. Je to zlatá niť, ktorá spriada váš osud do nádhernej mozaiky.


Prečo je potrebné nájsť účel vášho života

Pokiaľ nepoznáte svoj životný účel, veľa vašich životných rozhodnutí sú len výsledkami domnienok. V podstate sa len domnievate , čo by vás mohlo urobiť šťastnými. O dôležitých veciach by ste sa nemali rozhodovať len na základe domnienok. Najmä nie o tom, ako definujete život a vytvárate možnosti, ktoré priamo určujú vašu úroveň šťastia.

Čo je to životný účel

Je to prosté konštatovanie dôvodu vašej existencie, účelu pre ktorý ste na tomto svete. Je to poslanie kôli ktorému ste sa stali súčasťou života a spôsob, ktorým sa rozhodnete žiť, aby váš život stál za to. Kým životné výzvy sa zameriavajú na to, čo budete robiť a kým sa stanete, váš životný účel hovorí o tom, čo si z tohto života zoberiete, čo ste sem prišli zažiť a naučiť sa.

Prečo potrebujeme životný účel

Je veľmi jednoduché stratiť sa v dnešnom modernom spôsobe žitia, stratiť svoju cestu. Môžete upadnúť do spánku v momente ako sa začnete stávať závislý od svetských detailov života. Alebo sa vám zmysel a a životná radosť začne odparovať akonáhle to začne byť náročné. Jasná predstava o vašom životnom účele vás udrží motivovaných, sústredených a schopných preniknúť do zdroja energie keď budete musieť čeliť problémom.

Čo môžem robiť s mojim životným účelom

Akonáhle spoznáte váš životný účel, donúti vás to pracovať na vytváraní dôležitých životných rozhodnutí. V kombinácii s vašimi životnými výzvami sa dozviete , čo je potrebné robiť s vašim životom.Dozviete sa , čo by ste mali robiť aby ste neboli v neistote. To vám ušetrí veľa bolestí, sklamaní, času a aj peňazí.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?